Mesoteraapia

Nagu kõik me teame, nahk on otseselt seotud siseorganitega ja organismi regulatsioonisüsteemidega. Maksahaiguste puhul muutub nahk kuivaks ja kollakaks, neeruprobleemide korral tekib näo paistetus ja naha spetsiifiline lõhn, kõhunäärme haiguste korral – punased „tähekesed“ ja „tilgakesed“. Immuunsuse häirete ja endokrinopaatia korral – tselluliit, vinnid, mädapaisted, märgavad varjatud voldid. Neuroloogia haiguste puhul üldse….
Vastus paljudele haigustele on üks – ei tohi ignoreerida „sisemisi probleeme“!
Iga tervistav programm eeldab ettevõtmiste kompleksi läbiviimist. Seoses sellega on aktuaalne refleksoteraapia kasutamine iluravis, kuna sellisel juhul töösse lülitub kogu organism tervikuna, mis võimaldab samaaegselt mitme tähtsa probleemi lahendamist. Refleksoteraapia-iluravi on üks uutest meetoditest kaasaegses iluravis, mille aluseks on naha bioloogiliselt aktiivsete punktide kahjutu mõjutamine. Siin on toodud mõned tervistavad iluraviprotseduurid: Iga tervistav programm eeldab ettevõtmiste kompleksi läbiviimist. Seoses sellega on aktuaalne refleksoteraapia kasutamine iluravis, kuna sellisel juhul töösse lülitub kogu organism tervikuna, mis võimaldab samaaegselt mitme tähtsa probleemi lahendamist. Refleksoteraapia-iluravi on üks kaasaegses iluravis, mille aluseks on naha bioloogiliselt aktiivsete punktide kahjutu mõjutamine. Siin on toodud mõned tervistavad iluraviprotseduurid:
NÄO PALIMPSEST
(iga näotüübi ja -vormi jaoks)
Protseduur viiakse läbi puhastatud näol, näo keskelt perifeeria suunas (mööda kosmeetikaliinide), erilist tähelepanu osutatakse „hanejalgadele“ ja nina-huulte kurdudele. Täiendavalt töödeldakse ilupunktid, mida Loodus on pannud lõua keskele. Protseduuri üldine kestvusaeg on 30-40 minutit, kuur on 10-15 protseduuri, võimalik teha üle päeva.
Tulemus: silutakse väikesed kortsud, „hanejalad“ kaovad, silutakse nina-huulte kurrud, kortsud laubal, nahk näeb välja värske, nahatoonus tõuseb.
LÕUA SEKATSIOON
(ringlõikus, kortsude silumine)
Teraapia viiakse läbi maksimaalselt talutava sageduse tasemel hoides elektropunktuur aparaati lõuaaluses tsoonis. Äravõetavad ja statsionaarsed hambaproteesid ei ole protseduurile takistuseks. Protseduuri üldine kestvusaeg on 30-50 minutit, kuur on 10-15 protseduuri, võimalik teha üle päeva.
Tulemus: topeltlõug kaob peaaegu täielikult, kaelakortsud vähenevad.
“ANTI-AKNE”
(vinnide, vistrikute eemaldamine)
Teraapia viiakse läbi puhtal kuival nahal vinnilööve kogunemispaikades. Töö võtab 10-15 minutit aega igas probleemses kohas. Mädavillidel kestab ravi kuni 30 minutit toime tugevuse suurendamisega. Peale protseduuri määritakse nahk spetsiaalse ravikreemiga.
Tulemus: põletikuprotsessi periood lüheneb, kaovad infiltraadid, alatised plekid, armid, nahk muutub paremaks.
Teraapia viiakse läbi masseerivate ringliigutuste ja laineliste liigutuste abil vihatud tselluliidi („apelsinikoore“) lokaliseerimise kohtades. Igas niisuguses piirkonnas kestab ravi 20-30 minutit. Mõjutamise teatud piirkondades (lihaste kinnituskohtades – niudeluu harjad, põlve piirkond) tunnete te päris meeldivat ja intensiivset lihaste kokkutõmbamist. Peale sellist ravi tekib lihastes umbes niisugune tunne nagu oleksite terve öö diskol tantsinud. See soodustab rasvakapslite efektiivset lagunemisprotsessi. Tuharate ja kõhu piirkonnas toimub ravi laialimineva „risti“ meetodil. Protseduuri üldine kestvusaeg on 40-60 minutit, 3-4 korda nädalas, ühe kuu jooksul. Protseduuride arv on individuaalne. Hea on kombineerida massaažiga, võimlemisega, tselluliidivastase kreemiga.
Tulemus: tselluliidivastane efekt, toonuse tõstmine ja naha silumine.
Powered by WordPress and MagTheme