Homotoksikoloogia

Homotoksikoloogia on meditsiini haru, mis käsitleb inimest ühtse bioloogilise süsteemina. Homotoksikoloogia ravimeetod ühendab homöopaatia ja allopaatia meditsiini parimaid traditsioone.
Homotoksikoloogia põhimõtteline erinevus allopaatiast ja homöopaatiast seisneb vaadetes haiguse kulgemisele. Kui allopaatia jaotab haigusi erinevateks nosoloogiateks,siis homöopaatia käsitleb neid ühtse haigusena, mis võib migreeruda ja ilmneda erinevates organites ja süsteemides. Allopaatilises meditsiinis on haigete ravimisel tavaks saanud kitsalt spetsialiseerunud lähenemine. Inimese jaotamine eraldi organiteks ja süsteemideks, kus igaühte ravib “oma“ doktor, ei võimalda inimest terveks ravida. Just sellepärast on nii palju kroonilisi haigeid.
Oma olemuselt on homöopaatilised kõik homotoksilised preparaadid, kuna neid valmistatakse ehtsatest looduslikest komponentidest: taimede ekstraktid, mikroorganismide steriliseeritud kultuurid, mineraalained, mikroelemendid, katalüsaatorid ja nii edasi. Kõiki komponente töödeldakse järjestikku lahustamise ja kiirendamise meetodite abil ning suurema efektiivsuse saavutamiseks kombineeritakse ühes preparaadis. Organismi sattunud doosid ei tekita ülekoormust, stimuleerivad  organismi süsteeme ning lülitavad sisse lisa kaitsemehhanismid.
Vaieldamatud eelised
  •  Ravi on ohutu,puuduvad tüsistused ja kõrvaltoimed, allergiseeriv ja toksiline mõju inimeseorganismile. See on tingitud sellest, et homöopaatiliste  preparaatide valmistamisel kasutatakse erimeetodit. Need preparaadid stimuleerivad organismi võimet ravida iseennast mentaalsel ja füüsilisel tasandil.
  •  Individuaalne lähenemine patsiendi seisundile. Esmane vastuvõtt meie keskuses kestab vähemalt 30 min. Selle aja jooksul tuvastab kogenud arst patsiendi individuaalsed sümptomid ning valib nendele vastavad preparaadid (akadeemiline meditsiin, vastupidi, sobitab sümptomid diagnostika kategooriatega).
Olulisemad põhimõtted
  •  toksiinide sidumine ning eemaldamine
  •  immuunsuse tõstmine
  •  organismi funktsioonide ja töö aktiviseerimine
Paljude ravivormide pooldajad väidavad, et nende ravimeetodid käsitavad inimest kui tervikut. Vaatamata sellele kasutavad nad mitmesuguseid pille iga kehaosa jaoks ja koguni iga sümptomi puhul eraldi. Inimese ravimine tervikuna on üks kõige tähtsamatest homotoksikoloogia omadustest. See omadus aitab taastada organismi tasakaalu ning teeb inimese terveks. Sümptomid näitavad, mis on organismi tasakaalu häirete põhjuseks. Tasakaalu taastumisel kaovad sümptomid automaatselt.
Homotoksikoloogia teooria rajajaks ning homotoksikoloogiliste ravipreparaatide arendajaks on kompanii Heel GmbH. Nimetus koosneb tuntud ladinakeelse väljendi “Herba est ex luce” (taim ammutab elustavat jõudu valgusest) suurtähtedest. Enam kui 60 aasta jooksul pakub kompanii Heel GmbH turvalist ja efektiivset naturopaatia ravi kogu maailmas.
Lisa info vene keeles Te leiate siit: www.arnebia.ru
Powered by WordPress and MagTheme