Elektropunktuur

Kujutage endale ette arsti, kellest saab Teie sõber ja liitlane võitluses haigusega. Kujutage endale ette uue sajandi meditsiini, milles ühenduvad klassikalise arstiteaduse ja idamaade meditsiini parimad saavutused. Puuduvad pime usk ja lootus ime sündimisse. On ainult parimate asjatundjate piinlikult hoolikas ja täpne mitmetahuline töö korrutatuna Teie enda sooviga saada terveks. See ongi elektropunktuur.   Elektropunktuur on refleksravi üks uusi meetodeid. Kõnealuse meetodi põhisuund on ravida mitte lõppdiagnoosi, vaid haiguse allikaid ja selle peamisi põhjusi. Vilunud refleksoterapeut mõjustab selleks teatud kindlaid punkte.
Niisugune ravimine põhineb sisemise tasakaalu taastamisel ja reguleerimisel, ummistunud kanalite puhastamisel ja immuunsüsteemi tugevdamisel ning mitte üksnes selle elundi, mis kõige rohkem muret teeb, vaid ka teiste haigusest mõjustatud organite funktsioonide taastamisel.
Elektropunktuuri rakendamine tervisekeskuses
  •  Rehabilitatsioon
  •  Taastusravi
  •  Neuroloogia ja ortopeedia
  •  Spordimeditsiin
Elektropunktuur mitte üksnes ei luba kiirendada tervistumisprotsessi, vaid annab ka võimaluse vähendada haigele antavate ravimpreparaatide kogust, leevendades sellega farmakoloogilist koormust organismile.
Tervisekeskuses  kujutab elektropunktuur endast nii iseseisvat raviviisi kui ka üht osa organismi komplekssest mõjutamisest selliste meetodite abil nagu näiteks ravimassaaž, valgusravi, magnetravi, kaaniravi jne.
Powered by WordPress and MagTheme