Parkland

Paljudes Eesti linnades on olemas salongid, kus massaaž täidetakse masinseadmetega. Kõik seadmed on ainulaadsed ja kujutavad endast viimast massaažipõlvkonda, mis olid läbitöötatud Jung Kuk Parkomiga, kes on Parklandi kompanii asutaja. Tõestavad oma kõrget efektiivsust tervise ja enesetunde parandamiseks. Seadmed ei väsi ja neil puudub halb meeleolu,  masseerivad kvaliteetselt süvalihaseid. Parklandi massaažiseadmed see on tore alternatiiv tableti ravi asemel. Nende abiga on võmalik jõud taastada tööpäeva lõpus, kuid samal ajal haigustest vabastada.
Lisaks massaazilaudadele meie meditsiinikeskuses, Te võite kasutada järgmiseid

MASSAAŽIKUSETT “Comfort”

MASSAAŽIKUSETT “Deluxe”

Aparaadimassaaž jalataldadele vähendab jalavõlvi pinget. Taldadel asuvad refleksogeensed tsoonid, mille kaudu võib mõjutada erinevaid organeid ja organite süsteeme. Jalataldade massaaž soodustab vereringe parandamist, ainevahetuse kiirendamist, omab lõõgastavat toimet, leevendab valu ja parandab und. Selline massaaž soodustab tervenemist ja energia taastamist.

Antud seade on spetsiaalselt projekteeritud jalgade massaaži jaoks vastavuses jalataldade ehituse peamiste omapäradega. Erineva pikkusega massaaželemendid võimaldavad efektiivselt läbi viia ravimassaaži jalgadel. Peale selle massaažiseadis võib sooritada ka vibratsioonilist, infrapunast terapeudilist ravimassaaži.

Powered by WordPress and MagTheme